Update cookies preferences

Pre firmy

Ideálna lokalita na Liptove

Ak hľadáte hotel pre Váš event v atraktívnej lokalite, ktorá ponúka množstvo aktivít, Liptov je tá ideálna destinácia. Pohodlná dostupnosť z diaľnice je pre väčšinu klientov kľúčová, aj preto si mnohí pochvaľujú umiestnenie nášho hotela len 11 km z diaľnice D1.

Z Bratislavy sa k nám dostanete za 3 hodiny a 20 minút, z Košíc za 2 hodiny a z Banskej Bystrice za 1 a pol hodiny.

Mapa

2V8A7124

2V8A7118

Areál hotela, ktorý ponúka súkromie

Keď plánujete konferenciu alebo firemný teambuilding, isto oceníte variabilitu priestorov a súkromie, ktoré ponúka lokalita za dedinou , priamo uprostred lesa. Vaši hostia nebudú rušení ani obmedzovaní nočným kľudom.

Okrem konferenčných miestností u nás nájdete aj dobovo zariadené priestory v interiéri i exteriéri, kde vám zabezpečíme pestrý program. Rozľahlý areál hotela tiež ponúka možnosti pre outdoorové teambuildingové aktivity.

Tri konferenčné miestnosti

Pre Vaše konferencie, školenia, prezentácie či iné firemné podujatia ponúkame 3 konferenčné miestnosti s kapacitou 35, 80 a 100 hostí.

Samozrejmosťou je komplexné moderné konferenčné vybavenie vrátane vysokorýchlostného pripojenia na internet.

Viac

kongreska

2V8A3422

Tradičné špeciality a gurmánske zážitky

Jedným z hlavných dôvodov, prečo sa k nám hostia radi vracajú je práve vynikajúca kuchyňa.

Autentické grilovačky, kde mnísi v habitoch pred Vašimi očami pripravujú pečené prasiatko či chutné klobásky a slanina, bohaté bufety kde nájdete aj domáci chlieb, tradičné liptovské syry, oškvarkovníky, šišky a mnohé ďalšie pochúťky zabezpečia, že Vaši hostia na event na Mníchu len tak nezabudnú.

Viac

"Výborné služby, ochotný personál, krásne prostredie a doposiaľ najlepšie kuchárske..."

 

2V8A3345

ohnova show

Večerný program


Pre Vaše podujatia zabezpečíme okrem chutného jedla aj zaujímavý sprievodný program. Živá ľudová hudba, DJ, párty stan, diskotéka alebo ohňová show, to je len začiatok dlhého zoznamu.

Program vypracujeme na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Teambuilding na Liptove

Vďaka výnimočnej lokalite, priestrannosti areálu hotela, blízkosti lesa a spolupráci s overenými partnermi sa nám darí organizovať pre Vás jedinečné teambuildingové podujatia.

Vyberte si z množstva zábavných, športových a adrenalínových aktivít, ktoré je možné zrealizovať priamo v areáli alebo sa nechajte inšpirovať možnosťami v blízkom okolí.

Viac

turisti1