Update cookies preferences

Hodnotenia - Svadby a oslavy

Alena 

Výborný profesionálny prístup, všetko bolo poskytnuté podľa dohody, hostia boli veľmi spokojní, našu slávnostnú náladu pozdvihlo aj krásne prostredie a aj jedlo bolo super.

Zdenka & Jozef 

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať celému kolektívu Horského hotela Mních*** za profesionálny prístup, 100% služby a ochotu celého personálu, krásnu výzdobu svadobnej sály, krásnu kvetinovú výzdobu, vynikajúcu stravu a nezabudnuteľný zážitok z grillparty v Pustovni Starého Mnícha. Budúcim snúbencom môžeme toto zariadenie len vrelo odprúčať:) Ešte raz ďakujeme!

 

Petka&Janko 

V januari 2016 sme mali na Mnichu svadbu, hotel sme si vybrali na zaklade odporucani a rozhodne ho budem odporucat dalej! So vsetkymi sluzbami ako aj personalom sme boli nadmieru spokojni, aj od hosti mame len pozitivne ohlasy-niektori si tam rovno zajednali izby na Valentinsky pobyt. Vyzoba bola na 1*, kvety nas este tyzden tesili doma :)

Velmi ustretovy personal, skvela manazerka s mnozstvom skusenosti, nadherne priestory, chutne jedno a to prostredie.. dokonala svadba!
Vzdy usmiata, mila recepcna a mnozstvo milych prekvapeni od vedenia hotela boli ceresnickou na torte :)

DAKUJEME!

vejka a igi 

Chceli by sme sa poďakovať Hotelu Mních a celému personálu pri organizácií našej svadby.Veľká vďaka patrí manželom Vaňovičovcom za profesionálny prístup.Bolo nám cťou s Vami spolupracovať a aj napriek ďialke sme to zvládli skutočne na výbornú. Vďaka za kvalitne zostavené svadobné menu, koordináciu a prekrásnu výzdobu,prekvapenia,skrátka za všetko. Kto chce mať svadbu na úrovni, Hotel Mních je na to ako stvorený. Nádherné prostredie, vynikajúce služby a tak isto kuchyňa. Ohlasy od našich hostí boli veľmi pozitívne. Vrelo odporúčame.

Svadba Jaro a Ivka 

Vybrali sme si hotel Mnich ako miesto, kde by sme chceli uskutocnit nasu svadbu. Nevieme si predstavit, ze by sme si vybrali pre nasu svadbu ine miesto, pretoze sme boli maximalne spokojni. Bezproblemova komunikacia, ochota a profesionalny pristup od prveho stretnutia, nadherna vyzdoba, pomoc pri vybere doplnkov, kvetov a pod., ochotny personal a vyborna kuchyna. Urcite odporucam !!

DAKUJEME!

Vladimír Škerenčák

Chcel by som celému personálu a vedeniu hotela Mních veľmi pekne poďakovať za organizáciu, starostlivosť, ochotu a rodinnú atmosféru pri oslave Nášho 20teho výročia svadby, ktorú sme mali práve tu (vtedy to bol hotel Priemstav). Budova a okolie sa neskutočne zmenili do krásy. Ďakujem aj za možnosť využiť wellnes (vírivka, sauna) VIP :-) Krásny večer bol zakončený vynikajúcou večerou, kde ste pamätali aj na manželku - celiatičku, za čo ja osobne veľmi pekne ďakujem... Hneď po odchode sme si sľúbili, že určite už nebudeme čakať ďaľších 20 rokov, kým sa znovu ukážeme...Ostávame s pozdravom a prianím všetkého najlepšieho, zdravia a úspechov. Škerenčákovci a Piatkovci, z Bobrovca, L.Mikuláša a Bodíc :-)

Zuzka a Peto

Na Mníchu sme mali svadbu 27.9.2014 a keby sme to mali všetko opísať jedným slovom, tak najlepšie to vystihuje slovo ÚŽASNÉ. Dokonalá kuchyňa, personál, organizácia. Naši hostia skonštatovali, že už za života boli na x svadbách, ale na takejto ešte nie. A to naozaj poteší. Vrelo doporučujeme. Zuzka a Peťo

DAKUJEME!

erika+roman+tamarka

Aj tri týždne po našej svadbe sme stále rovnako nadšení a spokojní, a preto by som Vám chcela veľmi pekne poďakovať za všetko, čo ste pre nás urobili! Osobitne pani Vaňovičovej za NESKUTOČNÝ prístup, ktorý sa dnes len tak ľahko nevidí. Nech sme chceli čokoľvek, nech bolo naše želanie akokoľvek "netypické" alebo "originálne":-) NIČ nebolo problémom, všetko sa dalo urobiť,zariadiť,vymyslieť.Personál bol ochotný,usmiaty(aj keď mali celý deň plné ruky (aj nohy) práce) pozorný a vždy sa snažil vyhovieť hosťom. Kuchyňa excelentná,k tomu naozaj nie je čo viac dodať. Napriek tomu,že nikto z nás nie je z Mikuláša a všetci svadobčania museli do hotela cestovať minimálne hodinu, určite to bola tá najlepšia voľba a keby sme sa mali rozhodnúť ešte raz, vybrali by sme si rovnako. Od prvého stretnutia až po posledné "dovidenia" to bolo krásne a my aj naši hostia sme boli a sme šťastní,že sme tento deň prežili na Mníchu. Ďakujeme:-)

Martina a Róbert Balekovci

Chceme sa srdečne poďakovať pani Zuzane Vaňovičovej a celému kolektívu hotela Mních za krásnu svadbu, ktorú nám pripravili. Po všetkých stránkach bolo cítiť ľudský a profesionálny prístup. Očarujúca výzdoba stolov a sály, milé prekvapenia pri uvítaní, výborné jedlo a skvelý prístup nadmieru splnili naše očakávania. Prežili sme u Vás nádherný večer, na ktorý nikdy nezabudneme! Svadbu na hoteli Mních môžeme každému len odporučiť! Ďakujeme

Marianna Koperdanova

Chcela by som sa aj tymto sposobom podakovat hotelu a personalu za velmi peknu svadobnu hostinu, na ktorej sme sa zucastnili v aprili ako svadobcania. Velmi milo sme boli prekvapeny polohou, okolim, jedlom a velmi prijemnym personalom. Urcite odporucam kazdemu kto hlada oddych a chce si oddychnut aj s malymi detmi, ktore sa vyborne zabavia na velkom ihrisku, ci blizkom potociku/lese ci krmenim domacich zvierat. urcite sa este raz vratime aj mimo svadobnej hostiny a odporucam vela z nasich kamaratov.