Hodnotenia - Rodinné pobyty

Eva, 10 Mar, 2017

Veľmi Vám ďakujem za spríjemnenie nášho pobytu u Vás. Zvlášť personálu, ktorí boli ochotní , milý a sprijemnili nám pokazenú lyžovačku. Všetka česť!

Radim Nezval, 01 Apr, 2015

Chtěli bychom vám s přítelkyní touto cestou poděkovat za opravdu překrásně strávený víkend ve vašem hotelu. Byly to nezapomenutelné chvíle. Dáváme vám pět hvězdiček za perfektní služby, velmi milou a ochotnou obsluhu a výbornou kuchyni. Určitě vás ještě navštívíme. Radim a Laura

Viera & Robko, 18 Mar, 2015

Ďakujeme za príjemný pobyt :) Krásne okolie, príjemná atmosféra, milý personál, výborná kuchyňa. Odporúčame :)

Marian, 30 Jul, 2014

Bolo tam super, bomba kuchyna odporucam

Atkina, 12 Feb, 2014

Prezili sme krasny vikendovy pobyt v hoteli Mnich, kde sme nabrali mnoho novych sil, vdaka prijemnym prechadzkam v okoli hotela. Vsetci v hoteli boli mili a ustretovi. Pacil sa nam wellness. Iba na biliarde by sa mohla vymenit biliardovat gula, pretoze je poskodena.

Alexandra, 03 Nov, 2013

Dakujeme za krasny Halloween pobyt:-) skvele atrakcie pre deti, vyborna strava a velmi ustretovi personal,urcite vsetkym doporucujeme a radi sa opar tratime

Anežka & Matej, 21 Oct, 2013

Ďakujeme za výborné služby, skvelý a ochotný personál, znamenitú skvelo naservírovanú stravu. Určité prídeme znova.

Michaela, 05 Aug, 2013

Ahojte, hotel hodnotím výborne. Krásne prostredie, pekné, čisté izby, výborne postavené MENU a dobré jedlo. Personál a jeho servis 1* ;-) tešíme sa nabudúce.

Táto webstránka používa súbory cookie nevyhnutné pre jej technické fungovanie a tiež pre analytické účely. Používaním tejto webstránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zmenou nastavenia vami používaného internetového prehliadača.
Viac info Ok