Update cookies preferences

Hodnotenia - Rodinné pobyty

Eva

Veľmi Vám ďakujem za spríjemnenie nášho pobytu u Vás. Zvlášť personálu, ktorí boli ochotní , milý a sprijemnili nám pokazenú lyžovačku. Všetka česť!

Radim Nezval

Chtěli bychom vám s přítelkyní touto cestou poděkovat za opravdu překrásně strávený víkend ve vašem hotelu. Byly to nezapomenutelné chvíle. Dáváme vám pět hvězdiček za perfektní služby, velmi milou a ochotnou obsluhu a výbornou kuchyni. Určitě vás ještě navštívíme. Radim a Laura

Viera & Robko

Ďakujeme za príjemný pobyt :) Krásne okolie, príjemná atmosféra, milý personál, výborná kuchyňa. Odporúčame :)

Marian

Bolo tam super, bomba kuchyna odporucam

Atkina

Prezili sme krasny vikendovy pobyt v hoteli Mnich, kde sme nabrali mnoho novych sil, vdaka prijemnym prechadzkam v okoli hotela. Vsetci v hoteli boli mili a ustretovi. Pacil sa nam wellness. Iba na biliarde by sa mohla vymenit biliardovat gula, pretoze je poskodena.

Alexandra

Dakujeme za krasny Halloween pobyt:-) skvele atrakcie pre deti, vyborna strava a velmi ustretovi personal,urcite vsetkym doporucujeme a radi sa opar tratime

Anežka & Matej

Ďakujeme za výborné služby, skvelý a ochotný personál, znamenitú skvelo naservírovanú stravu. Určité prídeme znova.

Michaela

Ahojte, hotel hodnotím výborne. Krásne prostredie, pekné, čisté izby, výborne postavené MENU a dobré jedlo. Personál a jeho servis 1* ;-) tešíme sa nabudúce.