Update cookies preferences

Hodnotenia - Firemné podujatia

Designprint s r.o. 

Odborny seminar pre 40 ludi. Perfektne sluzby, uzasny personal, vrchol podujatia pecene prasiatko. Ostava mi len velmi pekne podakovat vedeniu a personalu hotela za skutocne profesionalne sluzby a ludsky pristup.

KST Lokomotíva B.Bystrica

Dňa 13.08.2016 sme po celodennej túre prišli do reštauračného zariadenia uvedeného hotela. Bolo nás približne 30 osôb. My sme boli medzi prvými. Po dlhšom čakaní sme si mohli objednať. Nápoje sme dostali cca do 15 minút polievky a iné jedlá nie na objednávku cca do 40 minút. Obsluha bola vláčna, pomalá. Ťažko bolo rozoznať, kto je čašník. Objednal som si kapustnicu, ktorá bola skôr zemiaková polievka s kapustou a dvomi krúžkami klobásy a jedným malým kúskom údeného mäsa. Ceny jedál ale boli pomerne na množstvo, kvalitu, a sortiment ponuky vysoké. Chodíme po túrach po celom Slovensku, ale tohto roku to bolo najhoršie stravovacie zariadenie, ktoré sme navštívili. Je to smutné, lebo hotel je pekne umiestnený, zvonku je príťažlivý. Interiér reštauračnej časti je slabší. Neboli sme tu prvý raz. Predošlý raz sme zastihli len svadbu a občerstviť sa nám nebolo umožnené. Škoda pekného zariadenia.
Dúfame, že keď prídeme nabudúce bude už zariadenie poplatné liptovskej pohostinosti.

Tory Consulting, a.s.

Rada by som sa v mene spoločnosti Tory Consulting, a.s. poďakova pani Vaňovičovej a jej manželovi za perfektnú organizáciu teambuildingu v Horskom hoteli Mních. Krásne prostredie, vynikajúca strava a ústretový personál prispeli k výbornej atmosfére, ktorá vládla po celé dva dni. Jeden z najlepších hotelov, kde sme organizovali firemnú akciu. Radi sa opäť vrátime na miesto, kde nič nie je nemožné. Môžem iba odporúčiť. Martina Čabanová

Janda Milan

V dňoch 18 až 20.9. 2014 sme usporiadali v hoteli Mních odborný seminár z príležitosti 20 výročia založenia spoločnosti DESIGPRINT. Podujatie sme poriadali už po šiesty krát na tom istom mieste a ako vždy všetko bolo uplne perfektné. Touto cestou by sme ešte raz veľmi radi poďakovali pani Vaňovičovej s manželom, ale predovšetkým celému kolektívu hotela Mních. Všetci sú profesionáli na svojom mieste. Od perfektného kuchára, cez usmievavých a dokonalých čašníkov až po krásne slečny na recepcii. Ešte raz v mene spoločnosti DESIGN PRINT ďakujem a teším sa na ďalšie stretnutie. Milan Janda

Peter

Aj touto cestou by som sa chcel poďakovať p.Vańovičovi za perfektne zorganizované obchodné stretnutie na Horskom hoteli Mních s našimi obchodnými zahraničnými partnermi, ktorí chodia na Slovensko často, ale po návšteve tohto zariadenia nešetrili slovami chvály. Ešte raz srdečná vďaka.

eD system Slovakia s.r.o.

Chceli by sme podakovat za super spolupracu pri organizacii eventu pre 80 ludi. Ak ste firma ktora hlada perfektny hotel, tak hotel Mnich je to najlepsie co Vas mohlo strenut. Personal a ich ustretovost, jedlo, ubytovanie, prostredie, vecerny program... davam 110% bodov a max. odporucam. Pre mna po dlhej dobe hotel, do ktoreho sa chcem vratit a robit dalsi event.... p. Vanovicova klobuk dole, boli sme nadmieru spokojni..

Jozef- CANON 

Firemná akia bola profesionálne zvládnutá, ubytovanie, personál,strava, pečené prasiatko a Demänovka bola fantastická . Dakujeme celému personálu a do hotela Mních sa určite vrátime.

Ľudovít Tóth, event2all 

Hotel Mních môžeme všetkým eventovkám iba odporučiť. Príjemné prostredie, pozorný personál, fantastický tatarák a ovčie výrobky. Takto vyzerá podnikania s osobným prístupom. Od klienta, sme dostali písomne veľkú pochvalu. A ľudia z fachu vedia, že to naozaj nie je bežná záležitosť. :-)

Michaela Adamková spol. EEA

Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať za výborne zorganizovanú firemnú akciu. Výborné služby, veľmi ochotný personál, krásne prostredie a doposiaľ najlepšie kuchárske umenie, aké sme mali možnosť na firemnej akcii ochutnať. Hoci je hotel rodinného charakteru a nás bolo 53, akciu zvládli zmanažovať na jednotku, navyše sme sa tu cítili naozaj veľmi pohodovo.Je to jeden z mála hotelov, kam sa pri príležitosti ďalšej akcie určite vrátime.