Update cookies preferences

Pre deti

Pre zdravie detí je pobyt v čistom horskom prostredí nesmierne dôležitý. Vďaka polohe hotela priamo v lone čarokrásnej liptovskej prírody, uprostred hôr a ďaleko od rušných a znečistených miest, tu deti aj dospelí nájdu oázu pokoja, slobody a dobrodružstva.

V Horskom hoteli Mních radi privítame aj tých najmenších hostí. V priateľskej rodinnej atmosfére sa o Vás postará ústretový personál. Detičkám a ich rodičom sa snažíme vytvoriť priestor pre pokojný a najmä oddychový pobyt, po ktorom odídu domov všetci šťastní a zrelaxovaní.
Spolupracujeme s Úniou materských centier Slovenska a sme držiteľom certifikátu "Vstúpte s dieťaťom". Hotel je nefajčiarsky.

shutterstock 59018779

sk.vylet

Pre deti ponúkame

Ubytovanie pre deti: rodinné zľavy, detské postieľky, zapožičanie Babyphone, zapožičanie nočníka, redukcie na WC, vaničky

Zábava a hry pre deti: detský kútik, nové rozľahlé drevené vonkajšie ihrisko, požičovňa bicyklov, sánok, zapožičanie spoločenských hier

Služby reštaurácie pre deti: detské stoličky, detské menu a nápoje, diétne stravovanie, detské príbory, poháre, priestor na odkladanie kočíka, prebaľovací pult

Vonkajšie detské ihrisko je spoplatnené v sume 3€ / dieťa /deň (okrem tých, ktorí to majú zahrnuté v cene pobytu).

Animačný program pre deti

Pre Vaše deti radi pripravíme zaujímavý a bohatý animačný program. Počas sviatkov ako Silvester či Veľká noc sa u nás tradične deti zabavia počas skvelého sprievodného programu.
Animačný program je možné zabezpečiť aj v iných termínoch na objednávku.

Detské oslavy

Horský hotel Mních je obľúbeným miestom aj pre detské narodeninové párty a oslavy. Vybrať si môžete zo zdravého detského menu a o zábavný program sa postarajú skúsení animátori. Samozrejmosťou sú detské stoličky, nápoje i príbory. 

Na objednávku pre skupiny detí zabezpečíme animačný program, klauna, hudobné vystúpenie, zapožičiame nafukovací hrad a trampolíny.

Detský raj

Pre našich najmenších hostí sme pripravili množstvo zábavných aktivít v exteriéri aj interiéri hotela, ktoré im zaručene vyčaria úsmev na tvári.

Atrakcie hotela pre deti:

  • Detské ihrisko - preliezačky, hojdačky, pieskovisko
  • Trávnatá lúka - priestor pre rôzne loptové hry a športové aktivity s deťmi
  • Elektronické autíčko, megatrampolína
  • Jazierko s rybkami, zapožičanie sánok
  • Detský kútik (interiér), pozeranie rozprávok (interiér)