Darčekový poukaz

Darujte pod stromček zážitok

Potešte svojich blízkych a priateľov darčekovým poukazom hotela Mních. Radi by ste venovali zážitok a neviete čo by ich potešilo viac? Nechajte to priamo na nich.

Ak Vaši blízki radi športujú alebo si radi vychutnávajú relax, ste na správnom mieste.

Darujte im darčekový poukaz

v nominálnej hodnote 30€, 50€, 100€, 200€, 300€, 500€.
Doba platnosti poukazu je do 20.12.2021.

Poukaz je možné objednať e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Darčekový poukaz je možné využiť na tieto možnosti:

  • Pobytový balík

  • Wellness

  • Akékoľvek služby hotela (konzumácia v reštaurácii, tenisový kurt, detské ihrisko, lezecká stena, zapožičanie elektrobicyklov...)

  • Zážitkový obed, večera, rodinná oslava, krstiny, svadba.


Poukaz je možné objednať e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Poukaz Vám vystavíme hneď po pripísaní platby na bankový účet hotela Mních a následne doručíme na Vami zadaný email. V prípade záujmu o doručenie poštou v darčekovom vyhotovení do 5 prac. dní. Cena za doručenie sú 3,-€.


Šťastné a veselé praje kolektív Horského hotela Mních***

Viac informácií: 421 903 59 66 11
421 44/559 66 11

 
Táto webstránka používa súbory cookie nevyhnutné pre jej technické fungovanie a tiež pre analytické účely. Používaním tejto webstránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zmenou nastavenia vami používaného internetového prehliadača.
Viac info Ok