Leto na Liptove

Liptovská Mara

Strávte príjemný letný deň pri vode na Liptovskej Mare. Okrem pohodičky na brehu si môžete vyskúšať jachting, surfing, windsurfing, wakeboarding, jazdu na vodných skútroch alebo sa len tak člnkovať či vybrať sa na ryby.

V lete tu premáva aj vyhliadková loď Mária.

liptovska mara 1

aquapark 1

Aquaparky

Navštívte najväčší aquapark na Slovensku - AQUAPARK TATRALANDIA len 9 km od hotela. Zábavu si užijete na 28 toboganových dráhach a šmýkačkách, z ktorých 9 je prevádzkovaných celoročne.

V kúpeľnej dedinke Bešeňová, 27 km od hotela, si zas vychutnáte blahodarné účinky termálnej vody v GINO PARADISE v 16 bazénoch. Samozrejme nechýbajú tobogány a atrakcie pre najmenších.

Turistika

Vydajte sa na príjemnú prechádzku alebo na náročnejšiu túru pre skúsených turistov.

V okolí hotela si môžete vybrať z viacerých zaujímavých trás. Medzi najobľúbenejšie patria napríklad Žiarska dolina, Bobrovecký vodopád, Sivý vrh a Červenec.

Viac

turistika 2

jaskyna 1

Jaskyne na Liptove

V okruhu do 22 km od hotela sa nachádzajú 4 unikátne liptovské jaskyne - Medvedia štôlňa v Žiarskej doline, Stanišovská jaskyňa v Jánskej doline, Demänovská jaskyňa Slobody a Demänovská ľadová jaskyňa. Pozrite si tieto podzemné kráľovstvá na vlastnej koži a obdivujte unikátne výtvory prírody, napríklad aj v jaskyniarskej výstroji.

Viac

Salaš Pastierska

Urobte si krátku prechádzku na tradičný salaš Pastierska v Bobroveckej doline. Ovečky sa tu pasú priamo na poli, doja ich ručne a spracúvajú tu surové ovčie mlieko na tradičný surový syr. Ochutnať tu môžete aj liptovskú žinčicu.

Salašnícka sezóna začína v apríli a končí v októbri.

Viac

salas 1

Táto webstránka používa súbory cookie nevyhnutné pre jej technické fungovanie a tiež pre analytické účely. Používaním tejto webstránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zmenou nastavenia vami používaného internetového prehliadača.
Viac info Ok