Objavte čaro Liptova v Horskom hoteli Mních

Horský hotel Mních*** je vďaka unikátnej polohe uprostred krásnej prírody za dedinkou Bobrovec, pestrej ponuke služieb a výnimočne osobnému prístupu miestom, kde nájdete skutočný oddych a zažijete nezabudnuteľné chvíle na Liptove.

Očarí vás výhľad na malebné liptovské kopce a majestátne lesy, ktoré patria k najkrajším na Slovensku. Povestné špeciality našich kuchárov si vychutnáte v unikátnych dobovo zariadených priestoroch, relaxovať budete na terase pri jazierku a zašportujete si pod holým nebom v areáli hotela.

Konferencie & Teambuilding

Pohodlná dostupnosť z diaľnice (len 11 km z diaľnice D1), 3 konferenčné miestnosti pre 100 hostí, komplexné služby a areál hotela ideálny pre teambuildingové aktivity sú kvality, ktoré oceňujú naši firemní klienti najviac. Firemné eventy sú našou špecialitou a radi pre vás pripravíme pestrý program šitý na mieru.

Svadby & Oslavy

Čarovné prostredie horského hotela s prekrásnou okolitou prírodou v srdci Západných Tatier je ideálnym miestom pre jedinečné svadby a oslavy. Vynikajúca kuchyňa, grilovačka v unikátnych priestoroch, program s tradičnými prvkami či romantický obrad na terase patria k našim špecialitám.

Teambuilding

Radi pre vás pripravíme pestrý program šitý na mieru.

detaily

Konferencie

Využite 3 konferenčné miestnosti s kapacitou do 100 hostí.

detaily
casino ludia

Pobytové balíčky

Vyberte si z výhodných špeciálnych ponúk a sezónnych balíčkov.

detaily

Rodinná dovolenka

Prázdniny plné nezabudnuteľných zážitkov a výhodné rodinné ponuky.

detaily
hory 3

Jedničné svadobné oslavy aj s oradom a komplexnými službami.

Viac

V Pustovni starého mnícha grilujú lahodné špeciality mnísi odetí v tradičných dobových habitoch.

Viac

Hodnotenia našich hostí

Pozrite si hodnotenia podľa kategórie:

rodinaRodinná dovolenka

Úžasné, úžasné, úžasné :) Máme dve deti a chodievame pravidelne na rôzne skrátené dovolenky s programom pre deti, preto máme s čím porovnávať a musíme napísať, že Hotel Mních je vo všetko úúúžasnýýý :) čítať ďalej

rodinka Pavlišinová
07 Apr, 2015

viac hodnotení

firmyFiremné podujatia

Chceli by sme podakovat za super spolupracu pri organizacii eventu pre 80 ludi. Ak ste firma ktora hlada perfektny hotel, tak hotel Mnich je to najlepsie co Vas mohlo strenut. Personal a ich ustretovost, jedlo, ubytovanie, prostredie, vecerny program... davam 110% bodov a max. odporucam. čítať ďalej

eD system Slovakia s.r.o.
17 Apr, 2014

viac hodnotení

oslavySvadby & Oslavy

Chceli by sme sa poďakovať Hotelu Mních a celému personálu pri organizácií našej svadby. Veľká vďaka patrí manželom Vaňovičovcom za profesionálny prístup. Bolo nám cťou s Vami spolupracovať a aj napriek ďialke sme to zvládli skutočne na výbornú. čítať ďalej

vejka a igi
08 Dec, 2015

viac hodnotení

Pridať hodnotenie

Táto webstránka používa súbory cookie nevyhnutné pre jej technické fungovanie a tiež pre analytické účely. Používaním tejto webstránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zmenou nastavenia vami používaného internetového prehliadača.
Viac info Ok